Mustafa Kemal Atatürk

Atatürk

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

'TBMM Başkanı AKP Militanı Gibi'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
umut_barışı
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: 'TBMM Başkanı AKP Militanı Gibi'   23.07.09 16:39

Kamer Genç, Köksal Toptan'ın 'Kamer Genç Meclis'te olmadığı zaman Genel Kurul daha iyi çalışıyor' sözlerine tepki gösterdi.

Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, bazı AKP milletvekillerinin kendisine bir dizi teklif getirdiklerini, partilerine geçmesini istediklerini de belirterek, "Gel seni Abdullah Gül'le, Başbakan'la görüştürelim. Ne istersen verelim diyorlar. Ben bunlara gülüp geçiyorum" dedi.

Meclis tatile girmeden önce AKP Ankara Milletvekili Salih Kapusuz'un kendisine gelerek milletvekili maaşlarına zam yapılması konusunda önerge vermesini istediğini de öne süren Genç, "Milletvekillerinin maaşlarına zam yapılması konusunda kendi aralarında anlaşmışlar. CHP önergenin altına imza atmayınca bana geldi Salih Kapusuz. Böyle bir önerge ver, biz de destekleyelim dedi. Ben kabul etmedim. Böyle bir kriz ortamında ne zammı diyerek kabul etmedim" diye konuştu.

Genç, TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın bir tv kanalında kendisine yönelik, "Kamer Genç Meclis'te olmadığı zaman Genel Kurul daha iyi çalışıyor" sözlerine, "TBMM Başkanı AKP militanı gibi" diyerek karşılık verdi.

Kaynak ''Habercem''
Kullanıcı profilini gör http://www.aleviyiz.org

'TBMM Başkanı AKP Militanı Gibi'
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aqw'de İleride Olcaklar(Oyunu Bırakıcaklar Baksın)
» CEZA MP3LERİ
» Dostları Olmalı İnsanın..