Mustafa Kemal Atatürk

Atatürk

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Piyango talihlisi Ahmet Bayram kendisini astı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
umut_barışı
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Piyango talihlisi Ahmet Bayram kendisini astı   11.04.09 12:56

Alınan bilgiye göre, Şehit Fetih Caddesi 84 numaradaki evinde banyoya giren Ahmet Bayram'ın uzun süre çıkamaması üzerine çocukları kapıyı kırarak içeri girdi.

Aile üyelerince, kalorifer borusuna asılı şekilde bulunan Bayram'ın cesedi, Cumhuriyet Savcısı ve polisin yaptığı incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

2005 YILINDA BÜYÜK İKRAMİYE ŞANSLISIYDI
2005 Yılında Milli piyango çekilişinde aldığı Çeyrek bilete 5 Milyon TL’lik büyük ikramiyenin 4 talihlisinden biri olan 9 çocuk babası Ahmet Bayram'ın (43)’ın intiharına sebep olarak kumar ve aile dışı yaşamı olduğu kaydedildi

Ahmet Bayram kazandığı 1.250.000 TL’lik ikramiyesini alır almaz kendisine peruk alarak, İstanbul’a yerleştiği arkasından da eşinden ayrıldığı belirtildi.

BANYODA İNTİHAR ETTİ
Piyango parasıyla gece yaşantısına giren Ahmet Bayram'ın bir süre sonra gece klübünde tanıştığı bir kadınla evlendiği belirtildi. Yeni eşinin de 5 aylık hamile olduğu bildirilen Ahmet Bayram, dün evine gelip eski eşine borcu olduğunu söyleyerek boşanma döneminde üzerine yaptırdığı gayrimenkullari satarak parasını kendisine geriye vermesini istediği, ancak eski eşin bu talebi kabul etmemesi üzerine intihar ettiği ileri sürülüyor.

TEHDİTLER ALIYORUM DEMİŞTİ

Piyango talihlisi olduğunu açıkladıktan sonra tehditler aldığını öne süren Ahmet Bayram, 2005 Aralık’ında savcılığa başvurmuştu. Bayram başvurusu sonrası yaptığı açıklamada, “Ben bu memlekette kimseye haraç vermem. Ben garibanlığı çektim, eğer garibansa yardım ederim. Ama tehdit, haraç zoruyla ben babama bile para vermem. Evimi telefonla rahatsız ediyorlar. Cep telefonumla da beni tehdit ediyorlar. (Çocuğunu kaçırırız diyorlar). Ben bir çocuğumu o paraya değişmem ama kimseye de haraç vermem. Beni tehdit edenleri tanımak için gerekirse o parayı devlete veririm” demişti. Bayram’ın intiharıyla ilgili inceleme sürüyor. [b]
Kullanıcı profilini gör http://www.aleviyiz.org

Piyango talihlisi Ahmet Bayram kendisini astı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 040670002 AHMET EMRE KILINÇ
» Ahmet Bukhatir Dua
» Ahmet Utlu VS Hülya Yaylalı